Hemen Sohbete Bağlan!

sohbet icon
sohbet icon

UfoChat.Net - Hakkımızda

UfoChat.NET - 15/03/1999 yılında internet ve IRC hizmeti vermeye başlamıştır. Hizmet vermeye bağladığından günümüze kadar olan süreçte ( 20 yılda ) binlerce internet kullanıcısına en kaliteli standartlarında erişim hizmeti sağlamıştır. Türkiye ve Avrupada yüzlerce kullanıcıya ev sahipliği yapan ufochat kullanıcıların sohbet durağı haline gelmiştir.


Vizyon

UfoChat, ziyaretçilerine kolay bağlantı ve kullanışlı mobil arayüzü ile rahat sohbet edebilme olanaklarını kendisine vizyon edinmiş bir IRC Ağıdır. IRC ağı içindeki operatörlerimiz sürekli olarak kendilerini geliştirerek kullanıcılara güvenli bir şekilde en iyi hizmeti sağlamak için uğraşmaktadır. Yeni kurulan alt yapı ve arayüzümüz ile google.com.tr arama motorlarında aranma hacmi yüksek olan sohbet ve chat aramalarında üst sıralamada olmaktır.


Misyon

IRC ağına gönül vermiş olan bütün web sohbet üyelerini, mIRC coderleri ve yeni nesil sohbet kullanıcılarıyla bir sohbet ortamı oluşturmaktır. Amacımız sadece chat yapma ortamı oluşturmak değil IRC ağımızda 7 gün 24 saat boyunca canlı radyo dinleme imkanı ve bir çok oyun, eğlence kanalında zaman geçirmelerini sağlamaktır. IRC Chat servisi alanında bütün kolaylıkları ve yenilikleri direkt olarak kullanıcılara yansıtarak bu alanda tercih edilen 1 numaralı sohbet platformu oluşturmaktır.